Urządzenia gastronomiczne


dla wymagających

Produkujemy i dystrybuujemy niezawodne wyposażenie dla gastronomii i sklepów. Krajalnice, maszynki do mielenia mięsa, piły do cięcia kości, noże do krajalnic i więcej.

Sprawdź szczegóły

DOŚWIADCZONY PRODUCENT I DYSTRYBUTOR WYPOSAŻENIA GASTRONOMICZNEGO

Jeśli poszukujesz krajalnicy, piły do kości, stekarki, bądź potrzebne Ci niezawodne wyposażenie dla gastronomii – dobrze trafiłeś. Raveco od ponad 19 lat dostarcza Klientom profesjonalne urządzenia i akcesoria gastronomiczne.

Bez względu na to, czy potrzebna Ci mała krajalnica do sklepu spożywczego, czy profesjonalny sprzęt gastronomiczny, pozwalający na obróbkę mięsa na skalę przemysłową – u nas zamówisz odpowiednie wyposażenie gastronomiczne - takie, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach.

Co oferujemy?

W Raveco znajdziesz zarówno urządzenia gastronomiczne takie, jak: krajalnice, piły do cięcia kości i więcej, jak i części zamienne, które pozwolą Ci skompletować wyposażenie Twojego sklepu.

Kupisz u nas.

 • krajalnice: grawitacyjne i proste oraz ekskluzywne ręczne krajalnice Volano,
 • maszynki do mielenia mięsa – w tym wilki do mięsa;
 • piły do mięsa z kością – do cięcia kości i produktów zamrożonych,
 • stekarki – kotleciarki,
 • pakowarki próżniowe,
 • meble ze stali nierdzewnej,
 • meble sklepowe – na wymiar, na indywidualne zamówienie Klienta
Ponadto, zapewniamy szeroki asortyment akcesoriów i części zamiennych do urządzeń różnych producentów. Zamówisz u nas m.in.:
 • noże do krajalnic – marki RAVECO, jak i innych producentów europejskich i światowych,
 • kamienie do ostrzałki, paski klinowe, wyłączniki, oraz pozostałe części zamienne,
 • sitka, noże do maszynek do mielenia mięsa – system Enterprise, Unger, oraz inne,
 • ślimaki, nakrętki, wyłączniki, koła zębate, wałki napędowe, płytki sterujące, oraz pozostałe części zamienne w pełnym asortymencie,
 • ostrza do piły do cięcia kości, płytki sterujące, wyłączniki,
 • … oraz inne niezbędne części.

Większość asortymentu jest dostępna od ręki, a pozostały sprowadzamy na specjalne zamówienie, gwarantując niedługi czas oczekiwania.

Dystrybuujemy sprzęt własnej marki oraz zaufanych producentów europejskich. Sprzedajemy produkty, które posłużą Ci latami – zapewniając bezpieczną i wydajną pracę.

Nowość: krajalnice klasy Premium

Państwa uwadze polecamy przede wszystkim nasze profesjonalne krajalnice – w szczególności modele uniwersalne klasy Premium, których ostrza pozwalają kroić zarówno wędliny, mięsa, jak i sery jednym wspólnym nożem – zapewniając płynną i komfortową pracę.

Warto przyjrzeć się też innym urządzeniom gastronomicznym, dostosowanym do pracy m.in. w restauracjach, barach, sklepach, hotelach, firmach cateringowych czy małych zakładach przetwórstwa mięsnego – np. sprawdzonym maszynkom do mielenia miesa, stekarkom, piłom do cięcia kości i wielu innym sprzętom z naszej oferty.

Części zamienne i pełna gama akcesoriów

Zachęcamy ponadto do zapoznania się z bogatą gamą akcesoriów i części zamiennych do urządzeń gastronomicznych. Zamówią u nas Państwo je zarówno do urządzeń naszej produkcji, jak i pozostałych marek.

Dla Raveco sprzedaż to nie koniec współpracy. Każdy nasz Klient może liczyć zarówno na serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny wszystkich zakupionych urządzeń.

Licząc na udaną współpracę, pozostajemy do Państwa dyspozycji, Zespół Raveco

Kontakt

Jak najlepiej do nas dotrzeć?

Lub zadzwoń, wyślij fax, przyjedź

RAVECO S.C.
ul. Zwycięstwa 32; 52-500 Będzin

+48 32 761 14 66
+48 32 761 14 66

+48 602 242 583
raveco@raveco.pl

GODZINY OTWARCIA:
pon - pt: 9:00 - 16:00

Kontakt

RAVECO S.C.
ul. Zwycięstwa 32; 42-500 Będzin

Ogólny:

+48 327 611 466

Bożena:

+48 604 194 845

Marek:

+48 602 242 583